30KPA71CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA71CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 71V P600
Ngā Rauemi: 30KPA71CE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA71CE3/TR13
Tau Wae 30KPA71CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 71V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5872 pcs Pepa Raraunga 30KPA71CE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 71V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) 74.75V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole