30KPA72AE3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA72AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 72V 114V P600
Ngā Rauemi: 30KPA72AE3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA72AE3/TR13
Tau Wae 30KPA72AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 72V 114V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5347 pcs Pepa Raraunga 30KPA72AE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 72V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 114V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 80.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 265.8A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 30KPA72
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA72A-HRA
30KPA72A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 72V 114V P600
I roto i te taonga: 3901 pcs
Tikiake: 30KPA72A-HRA.pdf
RFQ
30KPA72
30KPA72
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 72V 119.7V P600
I roto i te taonga: 8369 pcs
Tikiake: 30KPA72.pdf
RFQ
30KPA72C-B
30KPA72C-B
Tikiake: 30KPA72C-B.pdf
30KPA72A
30KPA72A