24LT310U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
24LT310U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24LT310U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 24V 3.1A STRAP
Ngā Rauemi: 24LT310U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24LT310U
Tau Wae 24LT310U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 24V 3.1A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4322 pcs Pepa Raraunga 24LT310U.pdf
Momotuhi - Max 24V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm)
Rahi / Rahi 0.984" L x 0.604" W (25.00mm x 15.35mm) Raupapa POLY-FUSE®, LT
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 55 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 18 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 3.1A Ih User Defined Strap
I teie nei - Te haere (Te) 6A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3.1A Whakaaetanga cURus, TUV