24LT100U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
24LT100U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24LT100U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 24V 1A STRAP
Ngā Rauemi: 24LT100U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24LT100U
Tau Wae 24LT100U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 24V 1A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 213524 pcs Pepa Raraunga 24LT100U.pdf
Momotuhi - Max 24V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 7s Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" L x 0.199" W (22.00mm x 5.05mm) Raupapa POLY-FUSE®, LT
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 260 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 70 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 1A Ih User Defined Strap I teie nei - Te haere (Te) 2.5A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1A