24LT190U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
24LT190U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24LT190U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 24V 1.9A STRAP
Ngā Rauemi: 24LT190U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24LT190U
Tau Wae 24LT190U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 24V 1.9A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5424 pcs Pepa Raraunga 24LT190U.pdf
Momotuhi - Max 24V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 3s Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm)
Rahi / Rahi 0.880" L x 0.417" W (22.35mm x 10.60mm) Raupapa POLY-FUSE®, LT
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 100 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 1.9A Ih User Defined Strap
I teie nei - Te haere (Te) 4.2A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.9A Whakaaetanga cURus, TUV