20KPA52A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA52A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20KPA52A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 52V 85.8V P600
Ngā Rauemi: 20KPA52A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20KPA52A
Tau Wae 20KPA52A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 52V 85.8V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9366 pcs Pepa Raraunga 20KPA52A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 52V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 85.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 58.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 20KPA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 20000W (20kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 235.4A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
20KPA48C-B
20KPA48C-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 83.37V P600
I roto i te taonga: 8134 pcs
Tikiake: 20KPA48C-B.pdf
RFQ
20KPA52
20KPA52
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 52V 90.09V P600
I roto i te taonga: 8622 pcs
Tikiake: 20KPA52.pdf
RFQ
20KPA48CA-B
20KPA48CA-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 79.4V P600
Tikiake: 20KPA48CA-B.pdf
20KPA52C
20KPA52C
Tikiake: 20KPA52C.pdf
20KPA52A-B
20KPA52A-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 52V 85.8V P600