20KPA56A-B
20KPA56A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 56V 92.6V P600
I roto i te taonga: 8418 pcs
Tikiake: 20KPA56A-B.pdf
RFQ
20KPA52CA
20KPA52CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 52V 85.8V P600
I roto i te taonga: 9814 pcs
Tikiake: 20KPA52CA.pdf
RFQ
20KPA52A
20KPA52A
Tikiake: 20KPA52A.pdf
20KPA56A
20KPA56A