20KPA52A
20KPA52A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 52V 85.8V P600
I roto i te taonga: 9366 pcs
Tikiake: 20KPA52A.pdf
RFQ
20KPA48C
20KPA48C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 83.37V P600
I roto i te taonga: 9312 pcs
Tikiake: 20KPA48C.pdf
RFQ
20KPA48A
20KPA48A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 79.4V P600
Tikiake: 20KPA48A.pdf
20KPA52A-B
20KPA52A-B