20KPA36A-B
20KPA36A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 61.5V P600
I roto i te taonga: 7315 pcs
Tikiake: 20KPA36A-B.pdf
RFQ
20KPA34A-B
20KPA34A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 34V 57.5V P600
I roto i te taonga: 7464 pcs
Tikiake: 20KPA34A-B.pdf
RFQ
20KPA36CA
20KPA36CA
Tikiake: 20KPA36CA.pdf
20KPA36A
20KPA36A