20KPA34CA-B
20KPA34CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 34V 57.5V P600
I roto i te taonga: 6403 pcs
Tikiake: 20KPA34CA-B.pdf
RFQ
20KPA34A-B
20KPA34A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 7464 pcs
Tikiake: 20KPA34A-B.pdf
RFQ
20KPA32CA
20KPA32CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 32V 54.3V P600
Tikiake: 20KPA32CA.pdf
20KPA34CA
20KPA34CA
Tikiake: 20KPA34CA.pdf
20KPA34C-B
20KPA34C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 34V 60.38V P600