20KPA32CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA32CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20KPA32CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 32V 54.3V P600
Ngā Rauemi: 20KPA32CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20KPA32CA
Tau Wae 20KPA32CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 32V 54.3V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8663 pcs Pepa Raraunga 20KPA32CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 32V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 54.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 35.74V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 20KPA
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 20000W (20kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 372A