20KPA32A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA32A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20KPA32A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 32V 54.3V P600
Ngā Rauemi: 20KPA32A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20KPA32A
Tau Wae 20KPA32A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 32V 54.3V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7873 pcs Pepa Raraunga 20KPA32A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 32V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 54.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 35.74V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 20KPA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 20000W (20kW) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case P600, Axial Ētahi Ingoa 20KPA32ACT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 372A