20KPA36CA-B
20KPA36CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 61.5V P600
I roto i te taonga: 6540 pcs
Tikiake: 20KPA36CA-B.pdf
RFQ
20KPA36CA
20KPA36CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 7523 pcs
Tikiake: 20KPA36CA.pdf
RFQ
20KPA36C-B
20KPA36C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 64.58V P600