1SMB60AT3G
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1SMB60AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB60AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB60AT3G.pdf2.1SMB60AT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB60AT3G
Tau Wae 1SMB60AT3G Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 663796 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB60AT3G.pdf2.1SMB60AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 66.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 60V Tuhinga o mua - Breakdown SMB
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 6.2A
Ko te poari DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB60AT3GOSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga 1SMB60AT3G
Whakaahuatanga TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMB I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 96.8V
Capacitance @ Frequency 300pF @ 1MHz Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB60A TR13
1SMB60A TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 96.8V SMB