1SMB60CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB60CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB60CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 60V 96.8V SMB
Ngā Rauemi: 1SMB60CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB60CAT3G
Tau Wae 1SMB60CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 60V 96.8V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5424 pcs Pepa Raraunga 1SMB60CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 66.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa 1SMB60CAT3G-ND
1SMB60CAT3GOSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A
Capacitance @ Frequency 150pF @ 1MHz Mahinga Korero 1