1SMB6.5AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB6.5AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB6.5AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5V 11.2V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB6.5AT3G.pdf2.1SMB6.5AT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB6.5AT3G
Tau Wae 1SMB6.5AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5V 11.2V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 256476 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB6.5AT3G.pdf2.1SMB6.5AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB6.5AT3GOSCT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A Capacitance @ Frequency 2140pF @ 1MHz