1SMB54AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB54AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB54AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 54V 87.1V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB54AT3G.pdf2.1SMB54AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB54AT3G
Tau Wae 1SMB54AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 54V 87.1V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5428 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB54AT3G.pdf2.1SMB54AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 54V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 87.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 60V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB54AT3GOSCT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Capacitance @ Frequency 330pF @ 1MHz