1SMB58AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB58AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB58AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 58V 93.6V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB58AT3G.pdf2.1SMB58AT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB58AT3G
Tau Wae 1SMB58AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 58V 93.6V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 466197 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB58AT3G.pdf2.1SMB58AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 58V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 93.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 64.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB58AT3GOSCT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.4A Capacitance @ Frequency 310pF @ 1MHz
Tau Wae Tuakiri 1SMB Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB54AT3G
1SMB54AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.1V SMB
I roto i te taonga: 5428 pcs
Tikiake: 1SMB54AT3G.pdf
RFQ
1SMB5913BT3G
1SMB5913BT3G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.3V 3W SMB
I roto i te taonga: 469635 pcs
Tikiake: 1SMB5913BT3G.pdf
RFQ
1SMB58A TR13
1SMB58A TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 93.6V SMB