1SMB51CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB51CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB51CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 51V 82.4V SMB
Ngā Rauemi: 1SMB51CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB51CAT3G
Tau Wae 1SMB51CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 51V 82.4V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4153 pcs Pepa Raraunga 1SMB51CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 51V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 82.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 56.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa 1SMB51CAT3GOSCT Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.3A
Capacitance @ Frequency 175pF @ 1MHz Mahinga Korero 1