1SMB33CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB33CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB33CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 53.3V SMB
Ngā Rauemi: 1SMB33CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB33CAT3G
Tau Wae 1SMB33CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 53.3V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4718 pcs Pepa Raraunga 1SMB33CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa 1SMB33CAT3GOSCT Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A
Capacitance @ Frequency 265pF @ 1MHz Mahinga Korero 1
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB36AT3G
1SMB36AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 58.1V SMB
I roto i te taonga: 5923 pcs
Tikiake: 1SMB36AT3G.pdf
RFQ
1SMB33CA TR13
1SMB33CA TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 53.3V SMB
I roto i te taonga: 142917 pcs
Tikiake: 1SMB33CA TR13.pdf
RFQ
1SMB33CAT3
1SMB33CAT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor