1SMB30CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB30CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB30CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Ngā Rauemi: 1SMB30CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB30CAT3G
Tau Wae 1SMB30CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 48.4V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5880 pcs Pepa Raraunga 1SMB30CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 48.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa 1SMB30CAT3GOSTR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A
Capacitance @ Frequency 290pF @ 1MHz Mahinga Korero 1
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB33AT3
1SMB33AT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 53.3V SMB
I roto i te taonga: 5260 pcs
Tikiake: 1SMB33AT3.pdf
RFQ
1SMB30CAT3
1SMB30CAT3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V SMB