1SMB33AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB33AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB33AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 53.3V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB33AT3G.pdf2.1SMB33AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB33AT3G
Tau Wae 1SMB33AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 53.3V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4258 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB33AT3G.pdf2.1SMB33AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB33AT3GOSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A Capacitance @ Frequency 510pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB30CA TR13
1SMB30CA TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V SMB