1SMA33CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA33CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMA33CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 53.3V SMA
Ngā Rauemi: 1.1SMA33CAT3G.pdf2.1SMA33CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMA33CAT3G
Tau Wae 1SMA33CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 53.3V SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5922 pcs Pepa Raraunga 1.1SMA33CAT3G.pdf2.1SMA33CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMA Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa 1SMA33CAT3GOSTR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.5A
Capacitance @ Frequency 190pF @ 1MHz Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMA36CAT3G
1SMA36CAT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 58.1V SMA
I roto i te taonga: 5862 pcs
Tikiake: 1SMA36CAT3G.pdf
RFQ
1SMA33CAT3
1SMA33CAT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 53.3V SMA