1SMA30CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA30CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMA30CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 48.4V SMA
Ngā Rauemi: 1.1SMA30CAT3G.pdf2.1SMA30CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMA30CAT3G
Tau Wae 1SMA30CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 48.4V SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5899 pcs Pepa Raraunga 1.1SMA30CAT3G.pdf2.1SMA30CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 48.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMA Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa 1SMA30CAT3GOSCT Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.3A
Capacitance @ Frequency 210pF @ 1MHz Mahinga Korero 1