1SMA36CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA36CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMA36CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 36V 58.1V SMA
Ngā Rauemi: 1.1SMA36CAT3G.pdf2.1SMA36CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMA36CAT3G
Tau Wae 1SMA36CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 36V 58.1V SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5862 pcs Pepa Raraunga 1.1SMA36CAT3G.pdf2.1SMA36CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 36V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 58.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMA Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa 1SMA36CAT3GOSCT Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A
Capacitance @ Frequency 175pF @ 1MHz Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMA43AT3
1SMA43AT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 69.4V SMA
I roto i te taonga: 246643 pcs
Tikiake: 1SMA43AT3.pdf
RFQ
1SMA36AT3
1SMA36AT3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 58.1V SMA
I roto i te taonga: 258150 pcs
Tikiake: 1SMA36AT3.pdf
RFQ
1SMA36CAT3
1SMA36CAT3