15KP260CA
15KP260CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 260V 419V P600
I roto i te taonga: 4830 pcs
Tikiake: 15KP260CA.pdf
RFQ
15KP28
15KP28
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 49.88V P600