15KP260A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP260A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP260A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 260V 419V P600
Ngā Rauemi: 15KP260A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP260A
Tau Wae 15KP260A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 260V 419V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4006 pcs Pepa Raraunga 15KP260A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 260V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 419V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 289V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 15KP Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Bulk
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
15KP24CA-B
15KP24CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 40.5V P600
I roto i te taonga: 5997 pcs
Tikiake: 15KP24CA-B.pdf
RFQ
15KP260
15KP260
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 260V 439.95V P600