15KP260A
15KP260A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 260V 419V P600
I roto i te taonga: 4006 pcs
Tikiake: 15KP260A.pdf
RFQ
15KP24CA-B
15KP24CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 40.5V P600
I roto i te taonga: 5997 pcs
Tikiake: 15KP24CA-B.pdf
RFQ
15KP24CA-TP
15KP24CA-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 40.5V R-6
Tikiake: 15KP24CA-TP.pdf
15KP26
15KP26
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 46.2V P600