0SOO1.25Z
Hua Hua
Tau Wae: 0SOO1.25Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE EDISON PLUG 1.25A 125VAC
Ngā Rauemi: 0SOO1.25Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SOO1.25Z
Tau Wae 0SOO1.25Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE EDISON PLUG 1.25A 125VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3713 pcs Pepa Raraunga 0SOO1.25Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi -
Raupapa POWR-GARD® SOO Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case S Type Plug
Ētahi Ingoa S 1 1/4
SOO1.25
SOO1.25Z
Momo Momo Edison Plug Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 1.25A Katoa -