0SOO02.5Z
Hua Hua
Tau Wae: 0SOO02.5Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE EDISON PLUG 2.5A 125VAC
Ngā Rauemi: 0SOO02.5Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SOO02.5Z
Tau Wae 0SOO02.5Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE EDISON PLUG 2.5A 125VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3875 pcs Pepa Raraunga 0SOO02.5Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi -
Raupapa POWR-GARD® SOO Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case S Type Plug
Ētahi Ingoa S 2 1/2
SOO02.5Z
Momo Momo Edison Plug Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 2.5A Katoa -