0SOO1.12Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0SOO1.12Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE EDISON PLUG 1.12A 125VAC
Ngā Rauemi: 0SOO1.12Z.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SOO1.12Z
Tau Wae 0SOO1.12Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE EDISON PLUG 1.12A 125VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3463 pcs Pepa Raraunga 0SOO1.12Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi -
Raupapa POWR-GARD® SOO Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case S Type Plug
Ētahi Ingoa S 1 1/8
SOO1.12Z
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Edison Plug Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 1.12A Katoa -