0SFE07.5VP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SFE07.5VP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0SFE07.5VP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 32VAC/DC 7AG 5PK CARD
Ngā Rauemi: 1.0SFE07.5VP.pdf2.0SFE07.5VP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SFE07.5VP
Tau Wae 0SFE07.5VP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
He Rahinga Kei te wātea 35200 pcs Pepa Raraunga 1.0SFE07.5VP.pdf2.0SFE07.5VP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.875" L (6.35mm x 22.22mm) Raupapa SFE
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case 7AG, 1/4" x 7/8" Ētahi Ingoa SFE07.5VP
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakatauranga onamata 7.5A Tae -