0SFE020.VP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SFE020.VP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0SFE020.VP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 32VAC/DC 3AB 5PK CARD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SFE020.VP
Tau Wae 0SFE020.VP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
He Rahinga Kei te wātea 34509 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Raupapa SFE
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ētahi Ingoa 0SFE020VP
SFE020.VP
SFE020VP
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakatauranga onamata 20A Tae -