0SFE07.5V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0SFE07.5V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 7.5A 32VAC/VDC 7AG
Ngā Rauemi: 1.0SFE07.5V.pdf2.0SFE07.5V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SFE07.5V
Tau Wae 0SFE07.5V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 7.5A 32VAC/VDC 7AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 218075 pcs Pepa Raraunga 1.0SFE07.5V.pdf2.0SFE07.5V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.875" L (6.35mm x 22.22mm) Raupapa SFE
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 7AG, 1/4" x 7/8" Ētahi Ingoa 0SFE07.5V-ND
F11187
SFE07.5
SFE07.5V
SFE7.5
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
Whakatauranga onamata 7.5A Tae -