0LKS600.Z
Hua Hua
Tau Wae: 0LKS600.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 600A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0LKS600.Z.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LKS600.Z
Tau Wae 0LKS600.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 600A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5886 pcs Pepa Raraunga 0LKS600.Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 3.094" Dia x 8.870" L (78.6mm x 225.30mm)
Raupapa POWR-GARD® LKS Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Ētahi Ingoa LKS600
LKS600.Z
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 600A