0LDC1601X
Hua Hua
Tau Wae: 0LDC1601X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 1.601KA 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0LDC1601X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 83 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 83 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LDC1601X
Tau Wae 0LDC1601X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
He Rahinga Kei te wātea 83 pcs Pepa Raraunga 0LDC1601X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 3.000" Dia x 3.752" L (76.20mm x 95.30mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® LDC