0LDC150.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0LDC150.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 150A 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0LDC150.X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 157 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 157 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LDC150.X
Tau Wae 0LDC150.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 150A 600VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 157 pcs Pepa Raraunga 0LDC150.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.500" Dia x 3.752" L (63.50mm x 95.30mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® LDC
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa LDC 150
LDC150
LDC150.X
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 150A