0LDC1600X
Hua Hua
Tau Wae: 0LDC1600X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 1.6KA 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0LDC1600X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 113 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 113 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LDC1600X
Tau Wae 0LDC1600X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
He Rahinga Kei te wātea 113 pcs Pepa Raraunga 0LDC1600X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 3.000" Dia x 3.752" L (76.20mm x 95.30mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® LDC