0995050.Z
Hua Hua
Tau Wae: 0995050.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 50A 58VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 0995050.Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0995050.Z
Tau Wae 0995050.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 50A 58VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4166 pcs Pepa Raraunga 0995050.Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 58V Rahi / Rahi 0.555" L x 0.472" W x 1.063" H (14.10mm x 12.00mm x 27.00mm)
Raupapa JCASE™ 995 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 8750
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.00099 Ohms Whakatauranga onamata 50A
Tae Red Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA
Ngā Hua e hāngai ana
0995060.Z
0995060.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 60A 58VDC AUTO LINK
I roto i te taonga: 5343 pcs
Tikiake: 0995060.Z.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 20A 58VDC AUTO LINK
I roto i te taonga: 6002 pcs
Tikiake: 0995020.Z.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD .335 AU SMD
Tikiake: 0997-4-50-20-75-14-11-0.pdf
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 40A 58VDC AUTO LINK
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD .295 AU SMD
Tikiake: 0997-2-50-20-75-14-11-0.pdf
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 30A 58VDC AUTO LINK
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD .255 AU SMD
Whakaahuatanga: CONN PC PIN CIRC 0.036DIA GOLD
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD .275 AU SMD
Whakaahuatanga: CONN PC PIN CIRC
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD .315 AU SMD
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 25A 58VDC AUTO LINK
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel