0995020.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0995020.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 20A 58VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 0995020.Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0995020.Z
Tau Wae 0995020.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 20A 58VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6002 pcs Pepa Raraunga 0995020.Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 58V Rahi / Rahi 0.555" L x 0.472" W x 1.063" H (14.10mm x 12.00mm x 27.00mm)
Raupapa JCASE™ 995 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1750
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.00429 Ohms Whakatauranga onamata 20A
Tae Blue Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: HEATSHRINK 1" X 4' YELLOW
I roto i te taonga: 4271 pcs
Tikiake: 0994512003.pdf
RFQ
0995030.Z
0995030.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 30A 58VDC AUTO LINK