0995040.Z
Hua Hua
Tau Wae: 0995040.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 40A 58VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 0995040.Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0995040.Z
Tau Wae 0995040.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 40A 58VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4158 pcs Pepa Raraunga 0995040.Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 58V Rahi / Rahi 0.555" L x 0.472" W x 1.063" H (14.10mm x 12.00mm x 27.00mm)
Raupapa JCASE™ 995 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 3650
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.0013 Ohms Whakatauranga onamata 40A
Tae Green Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD .255 AU SMD
I roto i te taonga: 134234 pcs
Tikiake: 0997-0-50-20-75-14-11-0.pdf
RFQ
0995030.Z
0995030.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 30A 58VDC AUTO LINK
I roto i te taonga: 5179 pcs
Tikiake: 0995030.Z.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PC PIN CIRC 0.036DIA GOLD
Tikiake: 0995-0-00-21-00-00-03-0.pdf
Whakaahuatanga: CONN PC PIN CIRC
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 60A 58VDC AUTO LINK
Tikiake: 0995060.Z.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD .275 AU SMD
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD .295 AU SMD
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 25A 58VDC AUTO LINK
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD .315 AU SMD
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 50A 58VDC AUTO LINK