0897030.N
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0897030.N
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 30A 58VDC BLADE MINI
Ngā Rauemi: 0897030.N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0897030.N
Tau Wae 0897030.N Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 30A 58VDC BLADE MINI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5635 pcs Pepa Raraunga 0897030.N.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 58V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.150" W x 0.344" H (10.90mm x 3.81mm x 8.73mm)
Raupapa MINI® 897 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Miniature (Low Profile)
Ētahi Ingoa 0897030.N-ND
F3101
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
Whakatauranga onamata 30A Tae Green
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0897010.N
0897010.N
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 10A 58VDC BLADE MINI
I roto i te taonga: 5265 pcs
Tikiake: 0897010.N.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CBL ASSY MCX PLUG RG316 12"
I roto i te taonga: 11839 pcs
Tikiake: 0897616134.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 20A 58VDC BLADE MINI
Tikiake: 0897020.N.pdf
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 5A 58VDC BLADE MINI
Whakaahuatanga: CBL ASSY MCX PLUG-PLUG RG316 6"
Tikiake: 0897616133.pdf
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 4A 58VDC BLADE MINI
Whakaahuatanga: CBL ASSY SSMCX PLUG-PLUG 5.906"
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 25A 58VDC BLADE MINI
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA-UMC JACK-PLUG
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 7.5A 58VDC BLADE MINI
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA JACK RG178 5"
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 15A 58VDC BLADE MINI
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel