0897025.N
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0897025.N
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 25A 58VDC BLADE MINI
Ngā Rauemi: 0897025.N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0897025.N
Tau Wae 0897025.N Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 25A 58VDC BLADE MINI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6024 pcs Pepa Raraunga 0897025.N.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 58V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.150" W x 0.344" H (10.90mm x 3.81mm x 8.73mm)
Raupapa MINI® 897 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Miniature (Low Profile)
Ētahi Ingoa 0897025.N-ND
F3100
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
Whakatauranga onamata 25A Tae Clear
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA-UMC JACK-PLUG
I roto i te taonga: 18519 pcs
Tikiake: 0897613412.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CBL ASSY MCX PLUG-PLUG RG316 6"