0897004.N
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0897004.N
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 4A 58VDC BLADE MINI
Ngā Rauemi: 0897004.N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0897004.N
Tau Wae 0897004.N Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 4A 58VDC BLADE MINI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6013 pcs Pepa Raraunga 0897004.N.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 58V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.150" W x 0.344" H (10.90mm x 3.81mm x 8.73mm)
Raupapa MINI® 897 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Miniature (Low Profile)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Momo Momo Automotive Whakatauranga onamata 4A