0891005.NXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0891005.NXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0891005.NXT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 5A 58VDC BLADE MINI
Ngā Rauemi: 0891005.NXT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0891005.NXT
Tau Wae 0891005.NXT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 5A 58VDC BLADE MINI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4548 pcs Pepa Raraunga 0891005.NXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 58V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.150" W x 0.299" H (10.90mm x 3.80mm x 7.60mm)
Raupapa LP MINI® 891 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Miniature (Low Profile)
Ētahi Ingoa 0891005NXT
891005
F3269
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 22 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive DC Resistance 0.0172 Ohms
Whakatauranga onamata 5A Tae Tan