0891010.NXWS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0891010.NXWS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0891010.NXWS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 10A 58VDC BLADE MINI
Ngā Rauemi: 0891010.NXWS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0891010.NXWS
Tau Wae 0891010.NXWS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 10A 58VDC BLADE MINI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 425596 pcs Pepa Raraunga 0891010.NXWS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 58V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.150" W x 0.344" H (10.90mm x 3.81mm x 8.73mm)
Raupapa MINI® 891 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Miniature (Low Profile)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 102
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive DC Resistance 7.59 Ohms
Whakatauranga onamata 10A Tae Red