0891002.NXWS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0891002.NXWS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0891002.NXWS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 2A 58VDC BLADE MINI
Ngā Rauemi: 0891002.NXWS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0891002.NXWS
Tau Wae 0891002.NXWS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 2A 58VDC BLADE MINI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 355592 pcs Pepa Raraunga 0891002.NXWS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 58V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.150" W x 0.344" H (10.90mm x 3.81mm x 8.73mm)
Raupapa MINI® 891 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Miniature (Low Profile)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Momo Momo Automotive Whakatauranga onamata 2A