0891002.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0891002.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0891002.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 2A 58VDC BLADE MINI
Ngā Rauemi: 0891002.H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0891002.H
Tau Wae 0891002.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 2A 58VDC BLADE MINI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130917 pcs Pepa Raraunga 0891002.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 58V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.150" W x 0.299" H (10.90mm x 3.80mm x 7.60mm)
Raupapa LP MINI® 891 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Miniature (Low Profile)
Ētahi Ingoa 0891002H
891002.H
891002H
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 3 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.0542 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae Gray Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0890CSFW
0890CSFW
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FLIP JOINT CABLE CUTTER
I roto i te taonga: 3269 pcs
Tikiake:
RFQ
0891002.NXS
0891002.NXS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 2A 58VDC BLADE MINI
I roto i te taonga: 430311 pcs
Tikiake: 0891002.NXS.pdf
RFQ
0890MC
0890MC
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: COMPACT BOLT/WIRE CUTTER
Tikiake:
0891002.U
0891002.U
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 0891002.U.pdf
0890SMC
0890SMC
Whakaahuatanga: COMPACT CUTTER, CO-MOLD GRP, SPR
0890MA
0890MA