06643.15HXSL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 06643.15HXSL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 06643.15HXSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 06643.15HXSL
Tau Wae 06643.15HXSL Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5971 pcs Pepa Raraunga 06643.15HXSL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 664 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Board Mount (Cartridge Style Excluded) Ko te poari Radial, Can, Vertical
Ētahi Ingoa 06643.15 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 100A Waehanga Kaihanga 06643.15HXSL
Momo Purihi 0.02 Ohm Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
DC Resistance 57 Whakatauranga onamata 3.15A
I teie nei - Te rerenga - Tae -
Katoa Slow Whakaaetanga CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
06641.25ZRLL
06641.25ZRLL
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
I roto i te taonga: 5945 pcs
Tikiake: 06641.25ZRLL.pdf
RFQ
06643.15HXLL
06643.15HXLL
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
I roto i te taonga: 5410 pcs
Tikiake: 06643.15HXLL.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
Tikiake: 0665-0-15-01-30-02-10-0.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD
Tikiake: 066406.3ZRLL.pdf
06641.25HXSL
06641.25HXSL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 06641.25HXSL.pdf
06649N
06649N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,8",FARMERS OWN,203MM
Tikiake:
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 0665-0-15-15-30-14-10-0.pdf
Tikiake: 066406.3HXSL.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK FEED THROUGH BEIGE
Tikiake: 06641.25HXLL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel