06641.25ZRLL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 06641.25ZRLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 06641.25ZRLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 06641.25ZRLL
Tau Wae 06641.25ZRLL Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5945 pcs Pepa Raraunga 06641.25ZRLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 664 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Wā Whakautu Board Mount (Cartridge Style Excluded) Ko te poari Radial, Can, Vertical
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 100A
Waehanga Kaihanga 06641.25ZRLL Momo Purihi 0.085 Ohm
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL DC Resistance 6.3
Whakatauranga onamata 1.25A I teie nei - Te rerenga -